Charakteristika firmy TONER DISKONT

 

Firma TONER DISKONT  se zabývá komplexními dodávkami spotřebního materiálu pro veškeré kopírovací stroje a počítačové tiskárny. Těžiště činnosti firmy jsou tonery pro laserové tiskárny, kopírovací stroje a jejich renovace. Máme již 8-leté zkušenosti a praxi s renovacemi, které děláme jako svůj hlavní program. Naše mnohaletá zkušenost a výběr těch nejlepších tonerů a dalších komponent zaručuje vysoký standart renovovaných kazet. Jedině díky tomu můžeme na naše renovované tonerové kazety dávat prodlouženou celoživotní  záruku.Naše renovovaná kazeta musí být 100% funkční až do úplného vypsání.

 

Firma TONER DISKONT nabízí zákazníkům v rámci Komplexního zabezpečení následující:

- renovaci tonerových a inkoustových kazet - originální i alternativní spotřební materiál (tonery, inkousty, pásky…)

- zajištění servisní péče při potřebě opravy tiskárny

- zajištění náhradní tiskárny po dobu opravy

- zajištění záručního servisu tiskáren

- převzetí vyřazených kazet k ekologické likvidaci

- výkup použitých originálních kazet

 

Technologie renovace

Na počátku se kazeta kompletně rozebere. Posoudí se technický stav jednotlivých dílů. Každá součást, jejíž životnost je dimenzována na více cyklů, se pečlivě očistí. Díly, které jeví známky opotřebení nebo díly, které jsou vyměňovány z preventivních důvodů, se vymění za nové díly vysoké kvality. Kazeta se zbaví veškerých zbytků toneru, aby nemohlo dojít ke smísení starého toneru s novým. Kazeta je naplněna tonerovým práškem původního typu a stejného objemu. Na konci tohoto procesu probíhá přísná zkouška kvality. Kazeta je testována na kvalitu tisku a bezvadnou těsnost. V případě jakýchkoli pochybností o kvalitě je kazeta znovu vrácena technikům, vadné díly vyměněny a znovu testována.Vyhotoví se interní protokol.

Každá kazeta má tak svůj “chorobopis“, ze kterého lze vyčíst , které díly se vyměnily. Takto je kazeta sledována při všech technických operacích a v každém okamžiku známe její historii.

Na závěr je kazeta vložena do ochranného obalu, krabice a předána do expedice. Expedice kontroluje, aby se k Vám vrátila opět jen a jen ta Vaše kazeta.

 

Vážení zákazníci, dovolte, abychom Vás seznámili  alespoň s některými důvody, proč využívat služeb právě firmy TONER DISKONT

 

- vyzvednutí zakázky přímo u zákazníka a dovoz zpět-zdarma

- dodací lhůty 1-14 dní podle potřeb zákazníka a druhu zboží

- prodloužená celoživotní záruka na renovované kazety

- pozitivní a příjemné vystupování obchodníků

- výrobek, který nesplňuje vaše očekávání bude bezplatně vyměněn za nový nebo vám bude navrácena částka v plné výši zpět

- způsobí-li naše kazeta ve vaší tiskárně škodu, což je prakticky nemožné, zdarma vám tiskárnu -  opravíme

 

Rozhodnete-li se pro naše renovované kazety vůbec nic neriskujete!

 

 

Děkujeme za posouzení naší nabídky a za Váš čas. Doufáme, že Vás naše nabídka zaujala a že se v nejbližší době stanete našimi přáteli - zákazníky, kteří jsou u naší firmy vždy vítáni.